Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Einhell |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 4006825673623 |
2,65 kg • Rozstup zubov čepele: 2,6 cm, Farba: Čierna, Červená, Nerezová oceľ, Dĺžka rezu: 61 cm • Napájací zdroj: Batérie, Napätie batérie: 18 V, Typ batérie: Lithium-ion (Li-ion) • Hmotnosť: 2,65 kg
174,18 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Sila | |
|---|---|
| Napájací zdroj | Batérie |
| Vlastnosti | |
| Rozstup zubov čepele | 26 cm |
| Farba | Black,Red,Stainless steel |
| Dĺžka rezu | 610 cm |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Hmotnosť | 2650 kg |
| Sila | |
| Napätie batérie | 18 V |
| Typ batérie | Lithium-Ion (Li-Ion) |